ThomasWaxx – Producent Koszul

Thomas Waxx to polska marka stawiająca na eleganckie wzornictwo z nutą indywidualizmu i męskiej siły, najwyższą jakość tkanin oraz wykonania, a także nieprzeciętny komfort noszenia.

Dla mężczyzn lubiących wyróżniać się zarówno podczas spotkań biznesowych jak i w życiu codziennym, ceniących idealne skrojenie oraz wysmakowany, nowoczesny design przedstawiamy wysokiej jakości męskie koszule na każdą okazję.

Koszule Thomas Waxx są szyte w maksymalnej ilości 100 szt z jednego modelu co pozwala na zapewnienie naszym Klientom posiadania wyjątkowego produktu, nie dostępnego we wszystkich galeriach handlowych w Polsce. 

Przy projektowaniu korzystamy z najwyższej klasy materiałów sprowadzanych od niemieckich i holenderskich producentów cieszących się międzynarodową renomą. Dzięki temu zagwarantować możemy nieprzeciętną wytrzymałość tkanin, niespieralność koloru, łatwość prasowania oraz idealne dopasowanie.

DSC_0174 — kopia

Wszystkie koszule znajdujące się w ofercie to artykuły wykonane ze 100% bawełny w najwyższej jakości wykonania, z dbałością o szczegóły oraz unikalnym haftem..

Nasze koszule dostępne są głównie w Internecie oraz w kilku wybranych sklepach partnerskich, dzięki czemu nie ponosimy kosztów galerii handlowych. Mamy więc możliwość zaoferować najwyższą jakość materiału oraz wykonania na terenie Polski w przystępnej cenie.

Właścicielem sklepu sklep.thomaswaxx.pl oraz marki Thomas Waxx jest firma Unique Mens Fashion Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 191, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznania, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000504464, NIP 781-189-00-08, REGON 302582540.

Dane kontaktowe

Unique Mens Fashion Sp. z o.o.
ul. J.H. Dąbrowskiego 191
60-594 Poznań
tel. 731-850-260
email: biuro@thomaswaxx.pl